Obraz na prezent

Trzy drogi do Twojego obrazu olejnego, czyli jak w praktyce działa obraznamiare.pl

Obraznamiare.pl to trzy drogi do Twojego obrazu:

  1. Pierwsza, najprostsza – możesz kupić gotowy obraz z galerii na stronie.
    Jako malarz nie mieszczę się w żadnej szufladce czy schemacie. Maluję bardzo rozmaite tematy i maluję różnie. Nieraz posługuję się gładką aplą koloru, kiedy indziej maluję z uderzenia, impastem. Wszystko zależy od inspiracji, emocji i koncepcji. Przeglądając prace na stronie można znaleźć coś co wpadnie nam w oko. Wtedy wystarczy zadzwonić 663 69 17 69 i umówić się na odbiór obrazu. Płatność może odbyć się przelew lub gotówką. Obraz na terenie Warszawy może zostać bezpłatnie dowieziony pod wskazany adres, w pozostałe rejony Polski zostanie przesłany kurierem, pocztą, lub dostarczony osobiście po omówieniu kosztu takiej przesyłki. 
  2. Jeśli chcesz, żeby zdjęcie, lub film, były podstawą do namalowania obrazu to możesz zamówić taką pracę. Sekwencja realizacji takiego zamówienia wygląda tak, że zamawiający najpierw ustala ze mną poziom swobody w interpretacji zdjęcia (czy ma być to bardzo ścisły obraz tego co jest na zdjęciu, czy artysta ma tu pewną swobodę interpretacyjną)
  3. Trzecia możliwość to reprodukcja. Jest to świetne rozwiązanie, żeby mieć w domu namalowane farbami olejnymi na płótnie dzieła najsłynniejszych artystów wszech czasów.

Prezent- powinność i bunt

W życiu chcąc nie chcąc wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi. Od czasu przedszkola po późna starość rozmawiamy z ludźmi, mamy wobec nich rozmaite oczekiwania, zobowiązania, plany i co najważniejsze – uczucia. Takie relacje z innymi ludźmi to szczęście, ale zarazem smutek, zdenerwowanie, poczucie winy i mnóstwo innych. Nieliczni podejmują decyzje o rezygnacji z takich przeżyć. Ludzie wstępują do zakonu albo kończą w zakładzie karnym w izolatce. Radykalne ograniczenie relacji z ludźmi wymaga ogromnego poświęcenia. Natomiast wybierając bardziej standardowy (w naszej kulturze) model życia skazujemy się na ogromną ilość rozmaitych kontaktów z ludźmi. I tu należy podkreślić, że immanentną cechą takich kontaktów jest instytucja prezentu.

Prawdziwa natura prezentu

Niech nie zmyli nas powierzchownie miły image prezentu, powszechnie budowane skojarzenia z rodziną i szczęściem. Prezent to rzecz bardzo niebezpieczna – nietrafiony lub zapomniany może przynieść klęskę w relacjach zawodowych albo łzy w oczach najbliższych. Dlatego trzeba pamiętać, że prezent jest rzeczą bardzo niebezpieczną i nie da się zliczyć ile osób cierpiało z jego powodu. W grę wchodzą oczekiwania, nadzieje wiązane z prezentem – a od nich do rozczarowań i łez droga już bardzo krótka. Kolejnym rodzajem zabójczego i sprawiającego ból prezentu jest prezent niedostępny. Kiedy nasz pomysł nie da się spełnić a dana rzecz jest poza zasięgiem naszych możliwości.

Obraz olejny – czyli prezentowy ratunek, a nawet coś więcej

Obraz olejny malowany na zamówienie ze zdjęcia jest bardziej osobisty, wyjątkowy. Możesz uwiecznić na płótnie temat, który jest ważny dla Ciebie – miłość swojego życia, rodziców, idola, zwierzaka lub ulubiony widok z działki. Dzięki temu możesz stworzyć żartobliwy prezent na każdą okazję – komiczny portret przyjaciela w szlacheckim kontuszu na 18 urodziny, lub portret przyjaciółki w stroju superwoman na wieczór panieński.

Nie wiesz która praca będzie najlepiej pasować do Twojej przestrzeni? Prześlij zdjęcie pomieszczenia a przygotuję wizualizację przedstawiającą obraz we wnętrzu.

 

Obraz olejny do salonu

Na terenie Warszawy i okolic obraz zostanie do Ciebie dowieziony bez żadnych dodatkowych kosztów.