Reprodukcje obrazów

Reprodukcje obrazów znanych malarzy

Reprodukcje obrazów dawnych mistrzów to idealny pomysł na ściany domu lub biura. Idealne do reprodukowania są prace impresjonistów. Wzbogacenie pokoju o słoneczniki Van Gogha czy widoku góry Saint- Victoire, którą malował Paula Cézanne to świetny pomysł, aby zmienić swoją codzienność. Każde pomieszczenie w naszym domu ma inny charakter i można znaleźć obraz, którego kopia sprawdziłaby się tam idealnie – jak choćby martwa natura w kuchni.


Obrazy impresjonistów idealnie nadają się do dekoracji wnętrz hoteli, restauracji oraz gabinetów lekarskich. Tymczasem reprodukcje prac przedstawicieli kierunków takich jak ekspresjonizm, fowizm, futuryzm lepiej sprawdzą się w przestrzeni biznesowej. Lobby nowoczesnego wieżowca lub pokój konferencyjny to idealne miejsce na prace nieco bardziej modyfikujące rzeczywistość.


Jeszcze inna specyfika to kancelarie prawne. Tam najlepiej pasuje klasyka – reprodukcje spokojnych, nastrojowych obrazów budujące powagę miejsca. Tego typu obrazy dobrze pasują do wykończenia wnętrz i umeblowania eleganckiej kancelarii.