Obrazy do kuchni

Obrazki do kuchni ręcznie malowane – reprodukcje

Zastanawiasz się jak ozdobić swoją kuchnię bądź jadalnię? Niezależnie od tego w jakim stylu zaaranżowane masz pomieszkanie, obrazy okażą się sprawdzoną formą dekoracji. Możesz wybrać motyw obrazu oraz spersonalizować go do swoich oczekiwań. Najczęściej do kuchni realizowane są zamówienia z motywem kwiatów, martwej natury lub abstrakcji. Popularne są również obrazy czarno białe oraz obrazy retro.

Nadaj swojej nowoczesnej kuchni eleganckiego charakteru i wybierz obraz do kuchni, który podkreśli styl wnętrza. Za pomocą jasnych obrazów o żywych kolorach z łatwością rozjaśnisz i urozmaicisz pomieszczenie.

Mnogość motywów umożliwia wybranie obrazów również do kuchni rustykalnej, angielskiej czy skandynawskiej. Proponujemy obrazy kuchenne z różnymi motywami oraz o różnych rozmiarach. Zobacz moją galerię i wybierz obraz dla siebie. Nie jesteś pewny czy dany obraz będzie dobrze wyglądał w Twojej kuchni? Prześlij mi zdjęcie pomieszkania, a ja przygotuję dla Ciebie wizualizacje. Masz już konkretny pomysł? Świetnie, wyślij mi zdjęcie i wykonam dla Ciebie obraz. Wszystkie oferowane obrazy kuchenne są ręcznie malowane farbami olejnymi.

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi obrazami religijnymi oraz przeczytania jak złożyć zamówienie na obraz.

Kontakt:

tel.: 663 69 17 69
tomaszpilikowski@gmail.com